Biuro Karier powstało we wrześniu 2016r. na potrzeby uczniów Liceum Garczyńskiego w Zbąszyniu. Naszą misją jest pomoc w podjęciu trafnych decyzji dotyczących dalszej drogi życiowej. Oto najważniejsza część naszej oferty:

 

spotkania z ciekawymi osobami

Spotkania, które organizujemy mają Wam pomóc w wyborze dalszej drogi życiowej. Mają inspirować, uświadamiać, wzbogacać Was w wiedzę, która pomoże Wam podjąć decyzję, w którym kierunku pójść! Na spotkania zapraszamy studentów uczelni polskich i zagranicznych, przedstawicieli różnych zawodów, których wykonywaniem jesteście zainteresowani oraz przedsiębiorców. 

warsztaty

Jakie masz predyspozycje? Do czego zostałeś stworzony? Jaka praca sprawiałaby Ci radość? Jaki masz typ osobowości? Czy jesteś gotowy na zmiany? Jaki zawód warto wykonywać? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas warsztatów prowadzonych w ramach lekcji wychowawczych.
Dodatkowo mgr W. Silski prowadzi zajęcia pozalekcyjne dotyczące podobnej tematyki dla  osób chętnych.  

indywidualne rozmowy

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcą zawodu w piątki (co drugi piątek 3 i 4 lekcja) lub szkolnym pedagogiem (codziennie w godzinach pracy), którzy pomogą Ci w wyborze dalszej drogi. Jeśli nadal nie masz pomysłu na siebie - przyjdź porozmawiać - co dwie głowy to nie jedna! :)
P.S. Umów się wcześniej i uzgodnij zwolnienie z lekcji.


Biuro Karier tworzą: mgr B. Rau, mgr P. Chłopkowska oraz mgr W. Silski przy współpracy z uczniami: Moniką Rojek, Joanną Biernat, Julią Kubicką, Aleksandrą Kromską, Martyną Migałą, Karoliną Orwat, Krzysztofem Kaczmarkiem, Jakubem Skrzypczakiem oraz Mateuszem Zglinieckim.